Aktualności
Iniekcje osocza bogatego w płytki

Zabiegi PRP - injekcjie osocza bogatego w płytki. Zabiegi stosowane głównie w leczeniu entezopatii - przyczepów ścięgnistych i uszkodzonych więzadeł. Znajdują zastosowanie także w Medycynie Estetycznej - poprawa jakości skóry


Nowy serwis WWW

W styczniu 2016r uruchomiliśmy nowy serwis www. Nowa witryna jest przystosowana do oglądania na urządzeniach mobilnych. Dzięki wyposażeniu w system CMS będziemy mogli zaoferować Państwu prowadzoną na bieżąco aktualizację treści serwisu - dzięki czemu nowa witryna stanie się źródłem najświeższych informacji dotyczących naszego gabinetu. Zapraszamy do korzystania z nowego serwisu WWW.


Praca Dyplomowa z Medycyny Estetycznej

W październiku 2015r, dr Paweł Lasek po zdaniu egzaminu i złożeniu pracy dyplomowej - zakończył 3-letnią naukę w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.


Kursy praktyczne z zakresu Medycyny Estetycznej.

W dniach 17-18 października 2015r dr Paweł Lasek wziął udział w warsztatach z zakresu stosowania Botox'ów typu A oraz kremów typu "Dermal Filler".


Ultrasonografia w diagnostyce chorób szyi

Doktor Paweł Lasek wziął udział w zaorganizowanym przez Centrum Diagnostyki Obrazowej szkoleniu dla lekarzy p.n. "Ultrasonografia w diagnostyce chorób szyi. Dbałość o rozwój kompetencji jest wyrazem profesjonalizmu i dbałości o dobro naszych pacjentów.